Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту

03 Лютого, 2021 р., 15:03
14 лютого Міжнародний день ДАРУВАННЯ КНИГ!
01 Лютого, 2021 р., 16:41
З  01 лютого 2021 розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Кожній особі, яка планує брати участь в ЗНО потрібно зробити 4 кроки.
22 Січня, 2021 р., 16:27
 22 січня в народному домі с. Солонка відбулись урочисті події приурочені до Дня Соборності Української держави. У святкуванні взяли участь: вчитель історії ОЗЗСО ім. Героя України М. Паньківа Ігор Куц, директор народного дому с. Солонка Олена Корнєєва, учасниця ансамблю "Перлина" Христина Сушко та учасниця ансамблю "Яворина" Леся Гайдош. Молебень провів о. Роман Гаранджа.
15 Січня, 2021 р., 15:06
Прославляймо світле Різдво Христове гучною колядою! Ансамбль "Яворина" народного дому с. Солонка, щиро вітає всіх з новорічно-різдвяними святами!
04 Січня, 2021 р., 13:23
3 січня 2021р  в м.Трускавець  чоловіча  волейбольна команда  Солонківської ОТГ в складі: Пік Ю, Бучок Н (с.Зубра),  Жиравецький В, Дума М, Дума Н, Дума В (с.Солонка) стала бронзовим призером  волейбольного турніру "Новорічний Трускавець".
21 Грудня, 2020 р., 14:49
З нагоди відзначення 155-річниці з дня народження Андрея Шептицького в ОЗЗСО І-ІІІ ст. було проведено тематичні уроки, перегляди документальних відеороликів та виховні години, на які було запрошено о. Романа Гаранджу. Діти мали можливість поспілкуватися з отцем та послухати його розповіді про митрополита.