01 Червня, 2023 р., 10:14
 Сьогодні бізнес є дієвим суб’єктом економічного фронту України, а етикетка з надписом «Зроблено в Україні» стала символом свободи, відваги та незламності. 08 червня 2023 року за адресою: м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, !FESTrepublic відбудеться Західноукраїнський експортний форум (далі – Форум).
30 Травня, 2023 р., 12:34
Станом на 29 травня поточного року Львівська обласна служба зайнятості оперує інформацією про наявність в області більш як сто вакансій з наданням житла.
25 Травня, 2023 р., 16:50
 26 травня о 17:00  в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 48 чергова сесія Солонківської сільської ради.
25 Травня, 2023 р., 12:21
 Міністерство культури та інформаційної політики України разом з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України підготувало ряд інформаційних матеріалів для підвищення рівня обізнаності громадян в питаннях кібербезпеки.
24 Травня, 2023 р., 08:59
Розпочалася реалізація Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану на 2023 рік (далі – Програма), яка затверджена розпорядженням від 27.02.2023 №93/0/5-23ВА. Програма працює через два інструменти: - надання безповоротної фінансової допомоги підприємствам, що здійснили переміщення та реєстрацію на територію Львівської області; - ваучерна підтримка бізнесу.
16 Травня, 2023 р., 12:01
З травня житлові субсидії на неопалювальний сезон більшості одержувачів буде перепризначено автоматично, за умови, що не змінилися дані про їхній майновий стан чи склад домогосподарств.