Львівська область, Львівський район

21 грудня відбудеться XV чергова сесія Солонківської сільської ради.

Дата: 17.12.2018 10:28
Кількість переглядів: 1063

Фото без описуВ п’ятницю, 21 грудня, о 15й годині в приміщенні актового залу Солонківської школи відбудеться XV чергова сесія Солонківської сільської ради.

Порядок денний:

1.Про місцевий бюджет Солонківської сільської ради ОТГ на 2019 рік.

(Доповідач Орлович Т.А)

2.Про внесення змін і доповнень до рішення Солонківської сільської ради №20 від 20.12.2017 року(зі змінами та доповненнями згідно рішення Солонківської сільської ради від 30.01.2018 року №306)

(Доповідач Філіповський С.Я.)

3. Про виготовлення проектно-кошторисної документації “Реконструкція лінії 0,4кВ с. Солонка вул. Спортивна (монтаж лінії вуличного освітлення Солонківської сільської ради Пустомитівського району  Львівської області)»

(Доповідач Копач О.Б.)

4.Про виготовлення проектно-кошторисної документації“Реконструкція лінії 0,4кВ с. Солонка вул. Центральна (монтаж лінії вуличного освітлення Солонківської  сільської ради Пустомитівського району  Львівської області)»

(Доповідач Копач О.Б.)

5.Про Положення про преміювання працівників відділу освіти, культури, туризму молоді та спорту, закладів освіти, позашкільної освіти, культури Солонківської сільської ради ОТГ

6.Про  встановлення  батьківської плати за харчування в закладах дошкільної

освіти Солонківської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

(Доповідач Середа В.Б.)

7.Про харчування дітей закладів освіти  Солонківської сільської ради об’єднаної територіальної громади

8.Про надання пільг з орендної плати та звільнення від сплати експлуатаційних

витрат на утримання приміщень

(Доповідач Середа В.Б.)

9.Розгляд заяв та звернень громадян.

(Доповідач Бей Р.М.)

10.Різне.