Львівська область, Львівський район

Громадські слухання на території Солонківської ОТГ

Дата: 22.02.2018 11:45
Кількість переглядів: 914

громади, Правил благоустрою та утримання території населених пунктів Солонківської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Статуту Солонківської сільської об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району Львівської області:
- 14 березня 2018 року о 17 годині у Народному домі с.Раковець,
- 15 березня 2018 року о 17 годині у Народному домі с.Поршна,
- 16 березня 2018 року о 17 годині у Народному домі с.Зубра.

Громадські слухання з обговорення проекту Статуту Солонківської сільської об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району Львівської області відбудуться 20 березня 2018 року о 17 годині у Народному домі с.Солонка.

Як вже повідомлялось раніше, Громадські слухання з обговорення проектів Плану соціально-економічного розвитку Солонківської об’єднаної територіальної громади, Правил благоустрою та утримання території населених пунктів Солонківської сільської ради об’єднаної територіальної громади відбудуться 5 березня 2018 року о 18 годині у Народному домі с.Солонка.

Завантажити проекти можна за посиланнями нижче:

Проект Рішення про затвердження Плану

Проект Плану соціально-економічного розвитку